-
RSS Abonemiz Olun - Gediz.Edu.Tr

Bu Sayfayı Paylaş

Barınma

Çankaya ve Seyrek kampüsleri çevresinde bulunan merkezlerde çok sayıda yurt alternatifi bulunmaktadır. Gediz Üniversitesi öğrencileri kayıt döneminde bu yurtlar hakkında ayrıntılı bilgiyi elde edebilirler. Ayrıca Gediz Üniversitesi bünyesinde bir adet kız öğrenci yurdu bulunmaktadır.

Gediz Üniversitesi Kız Öğrenci Yurdu

<< Fotoğraf Albümü >>

Gedizli olmanın farkını hissettirecek konforu Gediz Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren yurdumuzda yaşayacaksınız.

25 daireli yurdumuzda dairelerin her biri 2 oda, 1 mutfak ve 1 banyodan oluşmaktadır. 2 odada 4 öğrenci konaklayacak şekilde dizayn edilen dairelerde klima, sandalye, çalışma masası, kitaplık, gardolap ve bazalı yatak bulunmaktadır. Dairelerin günlük olarak temizliği yapılmaktadır. Sabah kahvaltı ve akşam yemeği yurdun yemekhanesinde sunulmaktadır.

Yurda başvurular kayıt döneminde Öğrenci Gelişim Destek Koordinatörlüğü' ne yapılacaktır.

- Yurt Binamız Çiğli Merkezinde Kent Hastanesine yakın mesafede ve Çiğli İzban istasyonuna 15 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır.

- 5 Katlı binamız, ikişer kişilik iki odalı süit şeklinde planlanmıştır. Odalarda banyo, 24 saat sıcak su, ısıtma ve soğutma sistemleri, içerisinde buzdolabı, elektrikli set üstü ocak, mini yemek masası bulunan mutfak yer almaktadır.

- Her öğrencinin bir çalışma masası ve her odanın müstakil balkonu bulunmaktadır.

- Binamızda Ortak çalışma salonları, grup ders çalışma odaları, TV salonu, Fitness Center, Çamaşır odası, Kafeterya ve sınırsız internet bulunmaktadır.

- Çamaşırhanemizde çamaşır makineleri, kurutma makineleri, ütü masaları ve ütü bulunmaktadır.

- Yurt binasından Çiğli Kipa, Mavişehir CarrefourSA, Egepark gibi alışveriş ve yaşam merkezlerine kısa sürede ulaşılabilmektedir.

- Yurdumuzda 24 saat idareci ve güvenlik personeli mevcuttur.

- Yurdumuzda haftanın tüm günlerinde sabah kahvaltısı ve akşam yemeği imkânı bulunmaktadır.

- 2 Kişilik 12 m2 6.750 TL.

- 2 Kişilik 15 m2 7.300 TL.

- Yurt ücretlerine sabah kahvaltısı ve akşam yemeği fiyatları dahildir. Servis ücrete dahil değildir.